KONST / Litografier / Färglitografi 8963655

nr 896 3655

Lis Thomasson

(f. 1929), Sverige

Färglitografi, L Thomasson, höns, 38 / 225 signerad, 93, motivet: 46x32

Lis Thomasson, svensk bildkonstnär född 1929.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 maj 2014
kl 18:44:31

23/5 22:12:22 1      Vinnande bud

Lis Thomasson

Läs mer om Lis Thomasson